399238

FÖRSTORINGSGLAS och SPEGEL samt FAT, 2 st, tenn och mässing. Firma Svenskt Tenn bla 1947.

Tenn med mässingsdetaljer. Stort fat 20 x 15 cm, litat fat diameter 9,5 cm. Förstoringsglas med mässingsgrepp, längd 20-22 cm.

Slitage och repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK