VÄSKA, "Muse", Yves Saint Laurent, Paris, 2000-tal.

Svart läder, detaljer i metall, fodrad. Numrerad och etikettmärkt "YVES SAINT LAURENT rive gauche", "YVES SAINT LAURENT PARIS" samt "YSL". Bredd 44 cm. Höjd exklusive handtag 33 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK