Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

OKÄND KONSTNÄR, 5 st, blandade tekniker, signerad samt osignerade, 1800-tal.

"Husaby kyrka". "Gripsholm". "Skokloster". "Härningsholm". Figurkompositioner. Bildstorlek 9,5x12,5-12x14 cm.

Ej examinerade ur ram. Fläckar.

Lähtöhinta
2 500 SEK