Kellot
400686

DAMARMBANDSUR, Monvis, 18k guld och vitguld med 25 åttkantslipade diamanter, 1900-talets andra hälft. Vikt 20 g.

Manuell. Silverfärgad urtavla med timmar märkt "MONVIS 17 RUBIS INCABLOC". Integrerad länk med ställbar längd. Total längd 17 cm.

Bruksslitage, urtavla med skador. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
6 000 SEK