SKOLPLANSCHER, 3 st, 1900-talets först hälft.

Karta över Sverige och Norge samt Danmark, 160 x 117 cm.
Väggtaflor öfver djurriket, 92 x 80 cm.
Bondgårdsidyll, 80 x 125 cm.

Karta med fuktskador. Alla med bruksslitage, revor och pappersskador

Lähtöhinta
1 500 SEK