Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
401239

Carl Fredrik Kiörboe

(Danmark/Sverige/Frankrike, 1799-1876)
Carl Fredrik Kiörboe

CARL FREDRIK KIÖRBOE, pastell på papper, signerad och daterad.

Jakthundar. Samtida ram. Ca 36 x 50 cm.

Reva/lagning. Möjligen uppfodrad. Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
3 000 SEK