Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:
401337

SKOLPLANSCHER, 2 st, P.A Norstedt & Söner, 1950/60-tal.

Bildkartor på rulle, offsettryck monterat på textil. "Bildkarta över Sydamerika" samt "Bildkarta över Afrika". Ca 166 x 137 cm, respektive 153 x 136 cm.

Slitage. Skador. Fläckar. Veck. Tejprester.

Lähtöhinta
1 500 SEK