401635

PARTI TENNFÖREMÅL, 5 delar, bla Peter Höijer, verksam 1796-1819 i Örebro.

Djupt fat, tallrik, diam 20-34. Ljusstake, två olika mått. H 10-14.

Slitage, bucklor, bristningar, ljusstaken med smärre hål.

Lähtöhinta
1 500 SEK