SKRIVSET, 4 delar, delvis förgyllt stål, sekelskiftet 1900.

Brevkniv, sigill, syl samt bläckpenna med stift i 14 k guld. Dekor av bladverk. Originaletui. Längd 21 cm.

Smärre bruksslitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK