402686

FICKUR, herr, 14k guld, Alpina, 1900-talets mitt. Vikt 55,5g.

Frackur, ankargång, guldfärgad urtavla, innerboett ej guld, diameter 45mm. I etui.

Slitage. Bucklor.Monogramgravyr. Ej funktionstestad. Glas medföljer löst.

Lähtöhinta
3 000 SEK