Muut
402748

BRICKA, troligen Mjölby intarsia, art deco, 1930-tal.

Rektangulär med handtag i metall. Rik dekor av inläggningar med motiv av figurscen. Längd 60 cm.

Fuktfläckar och ställvis repor. Smärre kantskada.

Lähtöhinta
2 000 SEK