403520

BORDSPENDYL, nyrokoko, 1800-talets slut.

Bronserad vitmetall. Dekor av sittande kavaljer. Sockel delvis i alabaster. Höjd 40 cm.

Slitage. Dekorskada/del saknas. Ej funktionstestad. Pendel finns.

Lähtöhinta
2 500 SEK