Kellot
403751

ARMBANDSUR, stål, Cortèbert Sport, 1900-talets mitt.

Urtavla med förgyllda siffror och stavindex och sekundvisare. Nr 9428. Diameter 33 mm.

Ej funktionstestad. Smärre bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK