Kellot
403862

VÄGGUR, Per Albin Hansson, 1900-talets första hälft.

Urtavla med porträtt av Per Albin Hansson. Höjd 19,5 cm.

Slitage och repor. Lod och pendel medföljer. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 200 SEK