BURBERRY. Damkappa. 1900-talets sista kvartal.

Beige med foder samt med löstagbart ullfoder. Rygglängd mitt bak ca 115 cm, bystvidd ca 105 cm, ärmlängd ca 44 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK