VÄSKA, Christian Dior, tidigt 80-tal.

Brungrått skinn. Detaljer av gulmetall. Axelrem av kedja. Ytterfack med magnetlås. Innerfoder av brun mocka. 2 innerfickor med dragkedja. Bredd 35. Höjd 29 cm.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK