Anders & Bess Wissler

(Ruotsi)
Anders & Bess Wissler
(Ruotsi)

ANDERS WISSLER, skulptur, gips. Signerad och daterad 1910.

Kvinna med dragspel. Höjd 32 cm.

Skador. Lagningar. Troligen senare ytfärg.

Lähtöhinta
1 500 SEK