Felix Frang-Pahlama

(Suomi, 1862-1932)
Felix Frang-Pahlama
(Suomi, 1862-1932)

FELIX FRANG-PAHLAMA, olja på duk. Signerad och daterad 1900.

Landskapsbild. 67 x 96 cm.

Lätt vågig duk. Ytsmuts och ytrispor.

Lähtöhinta
8 000 SEK