Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

Evert Karlsson (EWK)

(Ruotsi, 1918-2004)
Evert Karlsson (EWK)
(Ruotsi, 1918-2004)

EVERT KARLSSON (EWK), 2 st, färglitografier, monogramsignerade och daterade 93 och 94, numrerade 92/350 och 348/350.

Gunnar Sträng. Bildstorlek 40 x 30 cm. Socialdemokratiska stadsministrar. Bildstorlek 48 x 55 cm.

Ej examinerade ur ram.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet