Carl Allan Pettersson

(Ruotsi)
Carl Allan Pettersson
(Ruotsi)

SKULPTUR, trä, Carl Allan Pettersson, signerad, numrerad 471 och daterad -68

"Huvud". Höjd ca 51 cm.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS