RAKSPEGEL, 1800-talets andra hälft.

Fanerad med rotfaner. Spegel i locket. Lådor. Längd 19. Bredd 29. Höjd 11 cm.

Locket med sprickor. Några repor och märken.

Lähtöhinta
1 500 SEK