John Georg Arsenius

(Ruotsi, 1818-1903)
John Georg Arsenius
(Ruotsi, 1818-1903)

JOHN GEORG ARSENIUS, olja på duk, signerad och daterad 1851.

Ryttare med hundar. 34 x 47.

Krackelyr, retuscher, ytsmuts.

Lähtöhinta
6 000 SEK