Axel Tallberg

(Ruotsi, 1860-1928)
Axel Tallberg
(Ruotsi, 1860-1928)

AXEL TALLBERG, 4 st, etsningar, signerade.

"Skogsbäcken, Snarkaren, Öldrickaren och Skoflikaren". Öldrickarens bildstorlek 36 x 27 cm.

Ej examinerade ur ram. Gulnade.

Lähtöhinta
1 500 SEK