410564

PARTI DIVERSE, 17 delar, bland annat mässing, 1800/1900-tal.

Innehållande viktsats i mässing, 6 mässingsvikter, 2 fettburkar i tenn, 2 käppskaft i siklver, bägare i tenn från Göteborgsutställningen 1923, 2 saltkar från världsutställningen i New York, ram med tryck föreställande Alfred Nobel, bältesspänne samt solur. Höjd 2-9 cm.

Slitage. Bucklor. Smärre skador.

Lähtöhinta
2 000 SEK