John-Lewis Shonborn

(Unkari, 1852-1931)
John-Lewis Shonborn
(Unkari, 1852-1931)

JOHN-LEWIS SHONBORN, olja på duk, signerad och daterad Boghari juin 1901.

Beduin som vattnar sin häst och kamel. 55 x 79 cm.

Hål efter spik i nedre kant. Smärre repor.

Lähtöhinta
10 000 SEK