411099

DAMARMBANDSUR, Longines, Conquest, doublé, 1990-tal.

Quartz, diameter 22mm. Band med viklås med Longines-logga, double, omkrets 17cm.

Slitage. Repor. Anlöpning på urtavla. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 200 SEK