411532

FICKUR, 14k guld, 1900-talets början. Total vikt ca 42,4 gram.

Vit urtavla med romerska siffror, liten sekundvisare, 36 mm. Liten chatelaine i svart siden med förgylld metall dekor.

Bakboett samt inreboett med gravyr. Inreboett ej i guld. Slitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK