Kellot
411845

ARMBANDSUR, 3st, Tissot Jubileum, Diodor, Cortébert Sport, 1930-50-tal.

Manuella, doublé respektive stål. Diameter 32 resp 34 mm samt 23x31mm.

Slitage. Tissot urtavla med repor. Diodor urtavla med anlöpning. Cortébert uppdrag fungerar ej. Övriga ej funktionstestade.

Lähtöhinta
1 800 SEK