Kellot
413300

ARMBANDSUR, Eterna Matic 1000, concept 80, 1960-/70-tal.

Guld på stål. Vit urtavla. Stavindex. Datumvisning. Diameter ca 35 mm.

Ej funktionstestad. Plastglas med repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK