Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:
413819

TESERVIS. 7 delar. Bland annat Bauscher Weiden D.R.P. Tyskland. 1900-tal.

Tekanna i porslin. Klotformat hölje i vitmetall.
6 st tekoppar i glas med vitmetall hölje med trä öra.

Bruksslitage. Märken och repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK