413819

TESERVIS. 7 delar. Bland annat Bauscher Weiden D.R.P. Tyskland. 1900-tal.

Tekanna i porslin. Klotformat hölje i vitmetall.
6 st tekoppar i glas med vitmetall hölje med trä öra.

Bruksslitage. Märken och repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK