414103

FICKUR, silver, IWC, 1900-talets början. Vikt 97 g.

Ankarur. Vit urtavla med timmar, minuter och sekunder. Diameter ca 55 mm.

Bruksslitage samt urtavla med emaljskador. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK