Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Mulberry

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1971)
Mulberry

VÄSKA, "Roxanne", Mulberry, 2000-tal.

Naturfärgad skinn med spännen och detaljer i guldfärgad metall. Två fickor i front. Fästanordning med spänne med magnetiskt lås. Invändigt ficka med dragkedja. Tellikor stämplade med Mulberrys logo; Mulberry trädet. Stämpelmärkt "MULBERRY". Dustbag medföljer. 34 x 18 x 17 cm.

Slitage och märken.

Lähtöhinta
3 000 SEK