Andrea Gram Kleen

(Norja, 1853-1927)
Andrea Gram Kleen
(Norja, 1853-1927)

ANDREA GRAM KLEEN, pastell på papper, signerad och daterad 1899.

Porträtt av flicka. Med dedikation á tergo. Ca 45,5 x 36,5 cm.

Slitage. Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
12 000 SEK