GRAVYRER, 2 st, handkolorerade, 1800-tal.

Motiv av fåglar. Italiensk text samt latinska namn. Ca 34x27 cm.

Smärre slitage, mjuka veck, fläckar. Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
1 500 SEK