414751

ARMBANDSUR, herr, 18k guld, Certina, Blue Ribbon, Automatic, 1970-tal.

Automatisk, datum, guldfärgad borstad urtavla, borstad boett, diameter 34mm, plexiglas. Svart krokoband, Certina.

Slitage. Repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
3 000 SEK