415042

PARTI FAT, tenn. 11 st. Bland annat Carl Petter Lindborg, Kristianstad, (1831-152).

Diam 22-40.

Bruksslitage. Märken och repor. Visa med hål. Fläckar. Bucklor.

Lähtöhinta
2 000 SEK