Alfred Pollentine

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1836-1910)
Alfred Pollentine

ALFRED POLLENTINE, olja på duk, signerad.

Stadsmotiv. 30 x 24 cm.

Smärre färgbortfall. Några obetydliga repor.

Lähtöhinta
6 000 SEK