417033

PARTI TENN, 2+2, 1800-tal.

PARTI TENN, 2+2, 1800-tal.

Två tennfat. Diameter 22-16.
Två fickpluntor i glas, tenn m.m. Höjd 12-10.

Bruksslitage. Märken och repor.

Lähtöhinta
1 800 SEK