SKYLTDOCKA, 1900-talets andra hälft, " Hindsgaul Made in Denmark 952".

Etikettmärkt. Rörliga armar. Hår och ögonfransar. Målade ögon. Höjd 72+111 cm.

Visst färgbortfall. Repor och märken.

Lähtöhinta
2 000 SEK