417820

VIGVATTENKÄRL, brons, nygotisk stil, Deposé, Frankrike, 1800-talets slut.

Med sakrala motiv i relief av bla Simsons förstörelse av Dagons tempel. Höjd: 41,5 cm.

Slitage, repor, bristningar,

Lähtöhinta
1 500 SEK