Kellot
417950

FICKUR, herr, silver, niello, Mora/Omega, 1900-talets första hälft.

Boett märkt Mora, roseförgyllning och bakboett med niello, dekor av blomsterkvist, urtavla märkt Omega. Diameter 51 mm.

Slitage. Ej funktionstestad. Mindre skada på bakboett.

Lähtöhinta
1 500 SEK