Muut Messinki, Kupari & Tina
418
KANDELABRAR, ett par. Louis XVI-stil
Kandelabrar, ett par. louis xvi-stil.

För 3 ljus. Mässing, alabaster. Rund fot med tassfötter. H 45.

Slitage. Nagg. Missfärgade ljuspipor.Hål efter saknade dekorativa handtag.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK