Kellot
418067

ARMBANDSUR, "Seastar Seven", Tissot, 18k guld, 1900-talets andra hälft.

Manuell, ljusurtavla med stavindex i guld, 34 mm, plexiglas. Brunt präglatskinn armband, troligen senare.

Bakboett med gravyr. Armband med skador. Repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK