VINKYLARE, 2 st, nysilver, 1900-tal.

Välvd form med hammrad dekor, kulformade hänklar varav en av trä. Höjd: 21 resp 23 cm.

Slitage, repor, smuts.

Lähtöhinta
1 800 SEK