Johann Baptist Homann

(Saksa, 1664-1724)
Johann Baptist Homann
(Saksa, 1664-1724)

JOHAN BAPTISTA HOMANN, karta, kolorerat kopparstick, 1700-tal.

Regni Suecia edita Joh Bapt Homanno. 49 x 57 cm.

Ej examinerad ur ram. Mittveck. Några smärre repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK