419977

BORDSGARNITYR, 3 delar, bronserat gjutgods, Frankrike, sent 1800-tal.

Inläggningar av porslin med målad dekor. Bordsuret stämplat Brunfaut 62. Bordsurets höjd 36 cm.

Smärre fläckar. Någon repa. Ej funktionstestat. Pendel och nyckel saknas. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
4 000 SEK