Piero di Cosimo

(Italia, 1462-1521)
Piero di Cosimo
(Italia, 1462-1521)

PIERO DI COSIMO, efter, miniatyr, akvarell. Bär signatur Felix. 1900-talets början.

Porträtt av Simonetta Vespucci som Kleopatra. Bildstorlek 8 x 6,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
1 500 SEK