420266

BORDSPENDYL MED KONSOL, Lenzkirch, rokokostil, sekelskiftet 1900.

Fanerad med olika träslag. Beslag av mässing. Pendel finns. Total höjd 50 cm.

Ej funktionstestad. Några repor och märken. En konsollist saknas.

Lähtöhinta
5 000 SEK