Joel Owen

(Yhdistynyt kuningaskunta)
Joel Owen
(Yhdistynyt kuningaskunta)

JOEL OWEN, olja på duk, signerad, verksam 1891-1931.

Skotskt landskap med loch. 50 x 75 cm.

Krackelyr. Färgbortfall.

Lähtöhinta
2 000 SEK